TRABZON PETEK TEMİZLEME

Petek Temizleği Nasıl Yapılır?


Radyatörünüz çamur, kirlemi dolu? Yeterince ısınamıyormusunuz? Radyatörlerinizi en son temizlemenizden bu yana yıllar geçti mi, yoksa radyatörünüzü hiç temizlemediniz mi? Bu durumda doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz! Isıtmanızın gerektiği kadar verimli olmasını engelleyen veya yeterli ısıyı dağıtamayan bir sorundur. Sorun oluşmasını önlemek için radyatörün makine yardımıyla basıçlı suyla yıkanmasını ve radyatörlerinizi temizlemeyi düşünebilirsiniz.
Radyatörünüzdeki tortuyu temizlemeniz gerektiğini, peteğinizin üstü veya yanları sıcak, ancak alt kısmı soğuk olması nedeniyle anlayabilirsiniz. Pas ve kir doğal olarak bir radyatörün dibine batar ve ısınması uzun zaman alan kalın bir çamurlu tabaka oluşturur.
Oluşan tıkanma, ısıtma sisteminizde suyun sirküle edilmesini zorlaştır ve faturanızı arttırır.

Petek Temizleme Makinesi

Temizleme Fiyatı:  100 TL

Temizleme Telefon: 0535 867 66 99


Bir petekten kir nasıl temizlenir?


Bir radyatördeki çamuru temizlemenin en kolay yolu, bunu sizin için yapacak bir profesyonel ustaya ihtiyaçtır. Tesisatçılar, boru sisteminize yıkama ünitelerini takmayı ve sisteme temiz, taze su pompalamayı içeren “elektrik basmalarını” gerçekleştirecekler. Bu, tesisatınızdaki kir ve tortuların makine yardımıyla tuvalet yada banyo akarınıza boşaltmayı sağlar. Güç sifonlarında yer alan basınç göreceli olarak düşüktür, ancak suyun pompalandığı hız çok yüksektir. Bu, elektrik sifonunun tesisatınıza herhangi bir zarar vermemesini sağlar.
Peteğinizi  çıkarmanız gerekmez ve banyodaki şifonyerin yada peteğin  çıkış borusuyla tüm maddeler zahmetsizce atılır. Bir başka avantajı ise tek bir radyatör yerine evinizin tüm peteklerin temizlenmeleridir. Genellikle, yıkamalar birkaç saat içinde tamamlanabilir.Petek Temizliğinin Faydaları

Evinizin sıcaklığını %60 oranı artar.
Daha çok ısınma ve daha az fatura ödersiniz.
Düşük pperformans ile verimli ısınma sağlanır.

Petek Temizliği FaydalarıPetekleriniz temizlenirken çevre kirlenir mi?

Petek temizleme anında eviniz yada işyerinniz kirlenmez.
Tuvalet veya banyoda bulunan şifonyer yada petek çıkışınızdan hortum yardımıyla artıklar klozetinize yada akarınıza direkt olarak aktarılır.

Petek Temizleme ArtıklarıÇözüm petek temizleme

%60 erimli ısının, faturanızdan tasarruf sağlayın vede kir iz bırakmadan işi ustasına bırakın.
Piyasada en uygun fiyat avantajı ile ekibimizden bilgi alın.
Telefon: 0535 867 66 99